04.06.2004

Witam, waśnie wrzuciliśmy na serwer nasz film (już złożony w całość). Oczywiście nasz VW Lupo zaprezentował się bardzo ładnie. Oto link, z którego możecie pobrać nasz film POBIERZ. Aby pobrać film kliknij na link prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz elementy docelowy jako..." i zapisz go na dysku.

Admin - djsznikers

03.06.2004

Witam po przerwie. Zostały uaktualnione wszystkie informacje o Volkswagenach. (prawie) Wszystko jest na swoim miejscu. Film będzie dostępny z lekkim opóźnieniem, ponieważ po złożeniu zaginął i trzeba go składać od nowa jeszcze raz. Prawdopodobnie do 6-5 czerwca będzie gotowy. Acha, nie działają jeszcze działy związane z VW Concept, VW Microbus oraz z VW Garbus, ponieważ kolega (PartyBoy) nie skończył jeszcze prac nad nimi. Obiecał, że do końca tygodnia odda materiały do publikacji.

Admin - djsznikers

17.05.2004

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda samochód, który testowaliśmy. Zobacz Zdjęcie 1 & Zdjęcie 2.

Admin - djsznikers

15.05.2004

Witam po dość długiej przerwie. W końcu pojawił się nowy layout strony. Poprzedni nie był zbyt praktyczny, dlatego postanowiliśmy zrobić nowy (mam nadzieję, że praktyczniejszy). Proszę także o wpisy do księgi gości.

Admin - djsznikers

01.05.2004

W końcu po długich oczekiwaniach doczekaliście się aktualizacji strony. Zamieściliśmy opisy kilku samochodów oczywiście marki Volkswawen. Jest też kilka fotek spod hali sportowej Łuczniczka w Bydgoszczy z 1 maja 2004.

Admin - djsznikers

20.03.2004
Nareszcie nakręciliśmy nasz Quick Test z VW Lupo. Po poskładaniu materiału do całości zostanie on zamieszczony na naszej stronce.

Admin - djsznikers

01.03.2004
Jak narazie na stronie nie pojawiło się nic związanego z volkswagenami. Ale już wkrótce postaram się wszystko uzupełnić. Narazie nie mam na to czasu. Postaram się uruchomić chociaż jakąś galerię i 1 model VW Lupo.

Admin - djsznikers